Ledning

Mats Nilsson
VD
 031-755 76 21
mats.nilsson@kahls.se

Peter Goodman
Inköpschef/
Produktutvecklare kaffe

031-755 76 20
peter.goodman@kahls.se

Carina Karlsson
Marknadschef
031-755 76 26
carina.karlsson@kahls.se

Martin Jarlstedt
Fabrikschef
031-755 76 49
martin.jarlstedt@kahls.se

Stefan Ahrner
Ekonomichef
031-755 76 28
stefan.ahrner@kahls.se

Gunne Skog
IT-chef
031-755 76 22
gunne.skog@kahls.se

1 månad sedan

Kahls Kaffe

Idag har Mats dragit igång julen här på Kahls och en härlig doft av glöggte, kardemumma och julkaffe sprider sig i huset. ... Se merSe mindre

Titta på Facebook

2 månader sedan

Kahls Kaffe

Idag slog Fastfood & Cafémässan upp portarna på nya Åbymässan i Göteborg. Kahls är givetvis på plats, med ny monter och specialgjorda konstverk på Masterpiece-tema, signerade konstnärinnan Natalia Vakarchuk, som vi är mycket glada för. Här gör sig Ebba och Joel redo att ta emot de första besökarna. Om du har möjlighet, passa på att besöka oss du också. ... Se merSe mindre

Titta på Facebook

3 månader sedan

Kahls Kaffe

Formex har precis öppnat och Kahls är på plats med årets julsortiment, och intresset är stort för våra te- och kaffekalendrar, inte minst för den helt nya kaffekalendern som får mycket beröm. 👍 Kom och besök oss du med. Vi finns i monter A03:28 ... Se merSe mindre

Titta på Facebook